HAMACHI XO 50

79,950.00 ден

Ладење:

Воздушно ладење

 

Достапни бои:

 

Големина на бандаж:
14 инчи
Детали за производот
UPC: 11217
Brand: Garelli

растојание:Секој може да биде импресиониран од агресивниот дизајн на Garelli XO 50 за разлика од било што друго. Втората точка е впечатливата изработка на скутерот. Вклопувањето на маските е беспрекорно, квалитетот на материјалите е на високо ниво. Димензиите го прават да биде компактен, исто така, за 50сс скутер доаѓа со седиште XO кое е удобно за две возрасни лица,бидејќи дизајнерите ја искористиле ергономијата на дизајнот.

растојание:
1.410 mm
Сува тежина:
82 кг
Капацитет на 
гориво:
 6 литри
Предни / Задни 
сопирачки: 
единечен диск / Сопирачка што се проширува
Патување на предните / задните 
тркала:
 90 mm / 70 mm
Предна / Задна 
гума: 
90/80-16 / 110/70-14