HAMACHI ET-A9

HAMACHI ET-A9

19,990.00 ден

Носивост: 120 кг.

Максимална брзина: 35 km/h

Обсег со полна батерија: 20 km.

Достапни бои: Сина, Црна

Модел – HAMACHI ET-A9
Мотор: 350W
Предна/Задна кочница Електронска/Механичка
Батерија – Литиумска 36V . 7.8 Ah
Конструкција – Алуминиум
Големина на тркала – 8″
Максимална брзина 25 km/h
Обсег со полна батерија: 18-30 km
Максимален нагиб на искачување – 15°
Носивост – 120 kg
Тежина – 15 kg
Има предни и задни амортизери