HAMACHI ET- A4 PLUS

HAMACHI ET- A4 PLUS

22,990.00 ден

Носивост: 120 кг.

Максимална брзина: 25 km/h

Обсег со полна батерија: 25 km.

Достапни бои: Црна

 

Модел – HAMACHI ET-A4 PLUS
Мотор: 350W
Задна кочница Гуртни
Батерија – Литиумска 36V . 10.8 Ah
Конструкција – Алуминиум
Големина на тркала – 8″
Максимална брзина 25 km/h
Обсег со полна батерија: 20-30 km
Максимален нагиб на искачување – 15°
Носивост – 120 kg
Тежина – 19 kg
Има предни и задни амортизери