HAMACHI CP1500 96V/30A

82,410.00 ден

Детали за производот

Димензии Д/Ш/В: 1960x725x1115 mm
Мегуоскино растојание : 1500 mm
Мотор:1500 w
Батерија: 96V/30A Гел
Кочници предна/задна :Диск
Пренос: Автоматски
Максимална брзина: 45 км/ч
Бандажи предна/задна : Челични
Гуми предна/задна :3.00-10/3.00-10
Опсег: 70 – 80 км