ПОПУСТ 6%

VICTORIA 50 LIMITED

64,900.00 ден 60,885.00 ден

 • Достапни бои
  Црна
 • Ладење
  Воздушно ладење
 • Големина на бандаж
  10 инчи
 • Бренд на скутер
  Hamachi
Категорија:
Модел: VICTORIA 50 – LIMITED
Моќност: 3.2 hp
Тип на мотор: 50cc – 4-Тактно
Ладење: Воздушно
Стартер: Електричен
Предни / Задни Гуми: 3.50-10 / 3.50-10
Предни / Задни Кочници: Диск / Гуртни

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VICTORIA 50 LIMITED”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.