ПОПУСТ 33%

TRINX KIWI 1.0

3,900.00 ден 2,600.00 ден

 • Рамка
  Алуминиумска рамка
 • Големина на тркало
  12″
 • Боја на велосипед
  Црвена
  Зелена

Велосипедот е наменет за деца на возраст од 2 до 5 години.

Помошни тркала Нема
Големина на тркало 12 инчи
Материјал на рам Алуминиум
Материјал на виљушка Челик
Тежина 3.9 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRINX KIWI 1.0”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.