ПОПУСТ 18%

TRINX CUTE 1.0

10,900.00 ден 8,900.00 ден

 • Рамка
  Челична рамка
 • Големина на тркало
  24“
 • Големина на рам
  М-17“
 • Боја на велосипед
  Сива
  Кафе
Рам TRINX Hi-Ten челична рамка 406MM, Lady
Виљушка Hi-Ten челична виљушка
Касета Челична 16Т
Ланец КМС
Седиште TRINX Comfort
Гуми 24″ х 1-3/8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRINX CUTE 1.0”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.