HAMACHI FIGHTERS RS

67,209.00 ден

Големина на бандаж
12 инчи

Достапни бои
Црна

Ладење
Воздушно ладење

Бренд на скутер
Hamachi

Модел: JJ50QT – Fighter – RS
Мотор: 50cc – 4 Тактен
Ладење: Воздушно
Палење: CDI
Батерија: 12V/7Ah
Моќност: 3.8 hp
Должина / Ширина / Висина: 1,825mm x 675mm x 1,144mm
Меѓуоскино растојание: 1,276 mm
Тежина: 95kg
Бандажи (Преден / Заден ): Алуминиум / Алуминиум
Систем за подмачкување:
Одделно подмачкување
Предни / Задни Гуми: 120/70-12 / 120/70-12
Предни / Задни Кочници: Диск / Гуртни