HAMACHI ET-A5

HAMACHI ET-A5

16,999.00 ден

Носивост: 100 кг.

Максимална брзина: 20 km/h

Обсег со полна батерија: 20 km.

Достапни бои: Сина, Црна

 

Модел – HAMACHI ET-A5
Мотор: 250W
Предна/Задна кочница Електромагнетна/Гуртни
Батерија – Литиумска 36V . 5.2 Ah
Конструкција – Алуминиум
Големина на тркала – 8″
Максимална брзина 20 km/h
Обсег со полна батерија: 10-17 km
Максимален нагиб на искачување – 15°
Носивост – 100 kg
Тежина – 10.5 kg
Има предни и задни амортизери