HAMACHI ET-A1

HAMACHI ET-A1

30,135.00 ден

Дополнителна опрема:

  • Со седиште (доплата од 1.800 ден.)
  • Без седиште

Носивост: 120 кг.

Максимална брзина: 40 km/h

Обсег со полна батерија: 30 km.

Достапни бои: Бела, Црна

 

Модел – HAMACHI ET-A1
Мотор: 400W
Предна/Задна кочница Диск/Диск
Батерија – Литиумска 36V . 10.8 Ah
Конструкција – Алуминиум
Големина на тркала – 10″
Максимална брзина 30 km/h
Обсег со полна батерија: 20-30 km
Максимален нагиб на искачување – 20°
Носивост – 120 kg
Тежина – 20 kg
Има предни и задни амортизери