ПОПУСТ 7%

HAMACHI EIVISSO 50

82,900.00 ден 76,875.00 ден

  • Достапни бои
    Бела
    Црна
  • Ладење
    Воздушно ладење
  • Големина на бандаж
    12 инчи
  • Бренд на скутер
    Hamachi
Модел: Eivisso 50cc 4T Retro
Моќност: 3.0 hp
Тип на мотор: 50cc – 4-Тактен
Ладење: Воздушно
Стартер: Електричен / Курбла
Предна / Задна Гуми: 120/70-12 / 120/70-12
Предна/ Задна Кочници: Диск / Гуртни