ПОПУСТ 14%

BAOTIAN 50 – 28C

86,100.00 ден 73,800.00 ден

 • Достапни бои
  Црвено/Бела
 • Ладење
  Воздушно ладење
 • Големина на бандаж
  13 инчи
 • Бренд на скутер
  Baotian
Категорија:
Model: BOATIAN 50 28C
Power: 4.8 hp
Engine type: 50cc – 2 Stroke
Cooling: Air cool
Starter: Electric
Front / Rear Brakes: Disc / Disc
Front / Rear Tires: 3.0-50-13 / 130/60-13

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BAOTIAN 50 – 28C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.