Sale!

HAMACHI EIVISSO 50

£82,900.00 £76,875.00

 • Достапни бои
  Бела
  Црна
 • Ладење
  Воздушно ладење
 • Големина на бандаж
  12 инчи
 • Бренд на скутер
  Hamachi
Модел: Eivisso 50cc 4T Retro
Моќност: 3.0 hp
Тип на мотор: 50cc – 4-Тактен
Ладење: Воздушно
Стартер: Електричен / Курбла
Предна / Задна Гуми: 120/70-12 / 120/70-12
Предна/ Задна Кочници: Диск / Гуртни

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HAMACHI EIVISSO 50”

Your email address will not be published. Required fields are marked *